The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.
The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.

Ön izleme Modern v2 2.1 theme

Preview

Kerem

Moderator
Web sitesi
www.forumsever.com
Emeğine sağlık abi, forumda varmı bilmiyorum ama bir ara temaları güncellemeleri nasıl yaptığını anlatabilirsen abi çok işimize yarar.

replikacep

Tam Üye
Web sitesi
www.replikacep.com
Orhan hocam bize biraz tiyolar vermeniz lazim
Örnegin ust menu hazir kaliplar

Ve alt kisim hakkimizda yasal uyari bölümü bunlari ayri ayri paylasma sansiniz varmi

Bu kaliplari kullanarak degisil biseyler sicartiriz ortaya

orhan

Moderator
Emeğine sağlık abi, forumda varmı bilmiyorum ama bir ara temaları güncellemeleri nasıl yaptığını anlatabilirsen abi çok işimize yarar.
Kerem bunun anlatımı nasıl olur bilemedim ben kodlamalar imi Visual Studio Code ile yapıyorum bu programların yapay zeka özeliği var yazılan koda göre hafıza oluşturuyor yeni bir sürüm çıktığında örnek index.templete dosyasının sifir halini alıp kendi kodlarımı geçirip düzenleme yapıyorum size tavsiyem internete araştırma yapın kodları karşılaştıran programlar var güvenli olanlarla iki dosyayı karşılaştırarak rahatlıkla güncelleme yapa bilirsiniz bu sizin için zor olmaz.

Orhan hocam bize biraz tiyolar vermeniz lazim
Örnegin ust menu hazir kaliplar

Ve alt kisim hakkimizda yasal uyari bölümü bunlari ayri ayri paylasma sansiniz varmi

Bu kaliplari kullanarak degisil biseyler sicartiriz ortaya
merhaba foter bolumu nün mantığını paylasa bilirim tabiide ama heder alanı (menu vs) spontane gelişen fikirler bir yerden görmüşümdür yada o an düşünmüşümdür yani nasıl anlatılır bilemedim bir kalıp olsa anlatayım hoşunuza giden bir tema hederi olursa yazarsanız smf ye uygulamasını anlata bilirim belki onun dışında dediğim gibi bir kalıp yok malesef.

Kerem

Moderator
Web sitesi
www.forumsever.com
Abi kafayı bir toparlayabilsem forumuda güncelleyeceğim. Başına otursam bir şekilde çözerim herhalde. 🤔

iskor

Yeni Üye
Güzel bir tema elinize sağlık, acaba ne aşamada, yapımı bitti mi hocam ?

Geri