The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.
The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.

kategori değişimi

ronay ayk

Kayitli Üye
smf 2.1.rc2 forumuma kategorilere icon eklemek yani değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ftp olmadan bu
işten çok anlamıyorum yardımcı olur muusnu ? (Detaylı alatır mısnız)

Merhaba biraz detaylı bilgi verir misiniz ftp olmadan dosyalarda nasil oynama yapabiliriz? icon yapisi nasil olacak png font icon.

orhan hocamın da dediği gibi biraz detay verirseniz iyi olacaktır.

Ama anladığım kadarı ile yanıtlayayım; css sprite tekniği ile kategori iconlarını değiştirebilirsiniz. Ama her halükarda birleştirilmiş icon dosyanızı klasöre atmak için ftp kullanacaksınız.

Edit 1 :
İlave olarak Smf Her Kategoriye font icon Eklemek konusunu inceleyebilirsiniz.

Resim-1586028064.jpg

Bu ikonları bu işeten anlamıyorum açıkçası ftp html site içinden değiştiremez miyim ?

ronay ayk' Alıntı:
smf 2.1.rc2 forumuma kategorilere icon eklemek yani değiştirmek istiyorum nasıl yapabilirim ftp olmadan bu
işten çok anlamıyorum yardımcı olur muusnu ? (Detaylı alatır mısnız)

Hocam şöyle ki;

Sitenizdeki o istediğiniz simgeleri değiştirmek için ya mod bulacak mod yükleyeceksiniz bu birinci seçenek

Veya photoshop programında tek tek her birini hazırlayıp dosya haline getirip temanızdaki uygun klasöre atarak görünen simgelerle siz kendiniz oynayacaksınız buda ikinci seçenek

Bunun başka bi yolu en azından benim bildiğim kadarıyla yok çünkü kurulu dosyalarınızdan görüntüleniyor bu menünüzdeki o simgelerde dahil. Yani sizin sitenize ait olduğu için birazcık cPanel kullanımı gerektirecek.

Notice

According to Article 8 of Law No. 5651 and Article 125 of the Turkish Republic Law, all our members are responsible for their posts. Content that you think is against the law and legislation FROM HERE You can report. I will try to get back to you as soon as possible.
Geri