Doctorino v5.2.0 – Doktor Muayene Yönetim Sistemi Php Scripti İndir

Merhaba, tekrar hoş geldiniz!

Bilgi sahibi olanlarla ihtiyaç duyanları buluşturmak, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirerek birbirlerini daha iyi anlamalarını sağlamak ve herkesin bilgisini paylaşmasını sağlamak istiyoruz.

batuhanqq

Kayitli Üye
Doctorino-v5.2.0-Doktor-Muayene-Yonetim-Sistemi-Php-Scripti-Indir.jpg

Doctorino v5.2.0 – Doktor Muayene Yönetim Sistemi Php Scripti İndir – Doctorino v5.2.0 – Doctor Practice Management System Laravel Script Download

Doctorino, sağlık profesyonellerine kapsamlı destek sağlayan çevik bir hasta yönetimi çözümü sunuyor. Doktorlara hasta randevularını verimli bir şekilde denetleme, kapsamlı hasta kayıtlarını tutma ve faturalandırma süreçlerini kolaylaştırma gücü verir. Doctorino, PHP Laravel 8 çerçevesi ve MYSQL kullanılarak titizlikle hazırlanmış olup sağlam işlevsellik sağlar.

Doctorino presents an agile patient management solution, providing comprehensive support for healthcare professionals. It empowers doctors to efficiently oversee patient appointments, maintain comprehensive patient records, and streamline billing processes. Doctorino is meticulously crafted using the PHP Laravel 8 framework and MYSQL, ensuring robust functionality.

Demo

Script Download

Dosya Şifresi : www. phpscripttr. com

Geri
Üst Alt