The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.
The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.

Covid Oldum birşey soracağım?

Tan

Kayitli Üye
Merhaba bu kervana bende katıldım ilaç veremediler daha önce geçirenler ne gibi tedbirler aldı?

Geçmiş olsun. Çevremizdekilerden duyduğumuz kadarı İle ilaç tedavisi başlıyorlar, size neden başlamadılar bilemiyorum.  Kötüleşecek olursanız aramaktan çekinmeyin. İnşallah kolay atlatırsınız.

Tan' Alıntı:
Merhaba bu kervana bende katıldım ilaç veremediler daha önce geçirenler ne gibi tedbirler aldı?

Merhaba ip adresiniz ingiltere gözüküyor ev doktorunuz ilaç yazmadıysa kafanıza göre ilaç almayın ağrı kesicilerden uzak durun her saat başında mutlaka su için su çok önemli yatmadan ağzinizi tuzlu su yada mundspülung larla temizleyin Mevla'm şifa versin

KeReM @' Alıntı:
Geçmiş olsun. Çevremizdekilerden duyduğumuz kadarı İle ilaç tedavisi başlıyorlar, size neden başlamadılar bilemiyorum.  Kötüleşecek olursanız aramaktan çekinmeyin. İnşallah kolay atlatırsınız.

Kerem hocam maalesef Avrupa ülkelerinde böyle bir uygulama yok nefes aldığınız surece müdahale etmiyorlar bu konuda Türkiye'nin eline su bile dökemezler.

İlaç kullanıp kullanmamak sizin tercihiniz bende pozitiftim hafif şekilde atlattım ve ilaç kullanmadım.

Notice

According to Article 8 of Law No. 5651 and Article 125 of the Turkish Republic Law, all our members are responsible for their posts. Content that you think is against the law and legislation FROM HERE You can report. I will try to get back to you as soon as possible.
Geri