The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.
The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.

Soru Ayni temeda 2 arayüz

Smf Smf yardim
Arkadaslar bir temeda 2 adet css arayuz nasil yapabiliriz kullanici istedigini secebilecek tarzda
Merhaba bu bana göre mümkün değil xenforo da bile bunu yapmak icin sivitceh (ayrı ayrı iki tema kullanılıyor) bu forumda en alta gidin tema seçici diye bir icon var bunun gibi ola bilir?

Merhaba bu bana göre mümkün değil xenforo da bile bunu yapmak icin sivitceh (ayrı ayrı iki tema kullanılıyor) bu forumda en alta gidin tema seçici diye bir icon var bunun gibi ola bilir?
benim istedigim tam olarak şu yapılmış olan birşey

ben 2 renk yapacagım

index.php

temayı bitireyim paylaşacagım bitirmeden yarım paylaşmak istemiyorum mavi ve koyu bir renk olarak 2 adet secilebiri birşey istiyorum

bir yeri gözden kaçırmışım :) konu işime yaradı
sorunun çözülmesine sevindim buda yedekte dursun

Notice

According to Article 8 of Law No. 5651 and Article 125 of the Turkish Republic Law, all our members are responsible for their posts. Content that you think is against the law and legislation FROM HERE You can report. I will try to get back to you as soon as possible.
Geri