The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.
The theme is under construction, please let us know any bugs you see in the meantime.

Ön izleme UI.S SMF 2.1 tema

Preview
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Orhan hocam güzel görünüyor gelci ben sade olmasından yanayım bana göz dayanamaz gelci gençler böyle seviyor.

Orhan hocam güzel görünüyor gelci ben sade olmasından yanayım bana göz dayanamaz gelci gençler böyle seviyor.
inan benimde hoşuma gitmiyor aşırı grafik kullanmak temanın performansını sıfırlıyor ama tirent temalar hep böyle yapacak bir şey yok cağa ayak uydurmaktan başka:sleep:

Eline sağlık hocam, sen tema yapmayı bırakma. Sizin temalara alternatif bir tema görmedim daha.

ellerine sagık orhan kardeşim gene süper bi calışma yapmışsın ben cok beyendim ellerine sağlık

Hocam emeğine sağlık, bende soldaki menü ile ilgili görüş bildirecektim ama gerek kalmamış. Yalnız menu mobilde boş görünüyor.

Ekran Görüntüsü 2021-09-19 17.41.50.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Notice

According to Article 8 of Law No. 5651 and Article 125 of the Turkish Republic Law, all our members are responsible for their posts. Content that you think is against the law and legislation FROM HERE You can report. I will try to get back to you as soon as possible.
Geri